השירותים שלנו
גלריית גלויות
קבל השראה לניהול העסק שלך!  לצפייה>>
מצא אותנו בפייסבוק
אנחנו גם ב- LINKEDin
מחפש עבודה?
מכיר מישהו שמחפש?

הלקוחות שלנו מחפשים עובדים!
למודעות הדרושים>
מאמרים
קרא בעצמך! למאמרים >>
הירשם לסדרת הטיפים
טיפ: אין לך מספיק זמן?

מכירים את זה שהדברים הכי חשובים והכי חזקים הם לפעמים הדברים הכי פשוטים?

במקרה הזה, הנקודה החשובה ביותר – היא עניין היישום, ה-"להכניס את זה לשימוש", ה"להפעיל אפילו משמעת עצמית אבל לעשות את זה". הבנתם את הרעיון, נכון?

להמשך קריאה >>>

 
טיפ: מרגיש לפעמים שאתה נאבק?

אני מניח שיש לכם כמה ימים, מדי פעם, איזה כמה ימים בודדים בשנה, שאתם מגיעים לשש בערב ופתאום קלטתם שעוד לא אכלתם ארוחת צהריים ונוספה לכם עוד שערה לבנה ושבעצם עוד לא סגרתם את העניין עם החשבונית ששמוליק עוד לא קיבל כי עוד לא תיקנתם אותה והמזכירה ביקשה מקדמה ואמרתם לה שבטח אין בעיה וזה יגיע אליה היום ואתם מבינים שזה דחוף וגם היה את בני שאמרתם שתחזרו אליו אבל עכשיו אולי כבר מאוחר מדי וגם הייתם צריכים לעבור בבית מרקחת לקנות ויטמין סי שאומרים שהוא טוב להצטננות של הבן שלך... בקיצור קוצר נשימה.
אני קורא לזה התמודדות. ומה שקורה אם ממשיכים בהתמודדות הזאת הוא בלאגן הולך וגובר!  

קורה לכם?
אז זהו, יש דרך להפחית את הימים האלה ואת הטירוף הזה.

להמשך קריאה >>>

 
טיפ: האם זה נכון להעמיד פנים בניהול עסק?
 
אנשים מחפשים שינוי כי הם רוצים שדברים יהיו אחרת.
למשל, שיהיה להם יותר כסף, יותר זמן, יותר שליטה וכו'.
אחד הכלים החשובים ביותר שקיים הוא הנושא של מצבי פעולה - ההבנה וההטמעה של נושא זה.
כל אדם ו/או פעילות תמיד נמצאים במצב כלשהו - מצב רע מאד, קצת פחות רע, מצב "מאוזן", מצב טוב, מצב יותר טוב, מצב מעולה וכו'. אלה מצבים שונים של קיום. צריך לדעת לטפל בכל אחד מהמצבים באופן שהוא בלעדי למצב, רק אז ניתן באמת לשפר את העיניינים או לשמר אותם במצב מעולה.


להמשך קריאה >>>
 
טיפ: איך לא להיות משועבד לעסק?
איך זה קורה שאנו הופכים למשעובדים לחלום אותו חלמנו לגבי היותינו עצמאיים, אותו חלום לגבי העסק שלנו, אותו העסק שישרת את האינטרסים שלנו ויעשה אותנו עשירים ומאושרים ובמקום זאת אנו מוצאים את עצמינו עובדים ללא הפסקה, עושים דברים שלעיתים לא מעניינים אותנו ורחוקים מאוד מהחלום - אותה תמונה אידיאלית שאותה ראינו בעיני רוחנו כשפתחנו את העסק. איך זה קורה???? מה אפשר לעשות בקשר לזה כדי לשנות את המצב עכשיו????

להמשך קריאה >>>
 
טיפ: איך לבנות את העסק בצורה נכונה?
התוצאה של ניהול גרוע היא בלבול. גם אם את או אתה מאד מוכשרים, בנייה לא נכונה של העסק תגרום לך לכרוע תחת הנטל בזמן שהעובדים שלך (אם הגעת למצב שגייסת עובדים) יושבים ללא מעש. בניית עסק ללא ארגון נכון ומדוייק תוביל להשקעת מאמצים מיותרים ותוריד את המורל.
בין אם מישהו אחראי למחלקה, לעסק קטן או לארגון גדול הבנת העקרונות של ארגון חשובה לאין ערוך להצלחה!
פעילות, ולא משנה איזו, מורכבת מסדרת פעולות שמתרחשות אחת אחרי השניה...

להמשך קריאה >>>
 
טיפ: מהן סטטיסטיקות ואיך הן יכולות לעזור לך בניהול עסק?
לכל תפקיד בעסק יש מוצר, הדבר שאותו התפקיד אמור לייצר, כל המוצרים של כל התפקידים מסתכמים למוצר הסופי של העסק.

כשאני אומר מוצר אני מתכוון למשהו שאפשר לספור אותו. מאידך אם אי אפשר לספור מוצר של תפקיד מסויים בעסק שלך אז התפקיד לא מוגדר נכון או שלא צריך להיות שם. הניהול הכי טוב מתבסס על סטטיסטיקות וסטטסטיקות הן דברים שסופרים אותם לאורך זמן.
ניהול ללא סטטסטיקות וללא מדידת עובדים ותפקידים הוא כמו נסיעה במכונית ללא לוח מכוונים. ניתן לראות איך סטטיסטיקה של תפקיד אחד משפיעה על סטטיסטיקה של תפקיד אחר ובסופו של דבר איך הסטטיסטיקות של כולם משפיעות על התפוקה הכללית של העסק.

להמשך קריאה >>>