השירותים שלנו
גלריית גלויות
קבל השראה לניהול העסק שלך!  לצפייה>>
מצא אותנו בפייסבוק
אנחנו גם ב- LINKEDin
מחפש עבודה?
מכיר מישהו שמחפש?

הלקוחות שלנו מחפשים עובדים!
למודעות הדרושים>
מאמרים
קרא בעצמך! למאמרים >>
טיפ: מרגיש לפעמים שאתה נאבק?

אני מניח שיש לכם כמה ימים, מדי פעם, איזה כמה ימים בודדים בשנה, שאתם מגיעים לשש בערב ופתאום קלטתם שעוד לא אכלתם ארוחת צהריים ונוספה לכם עוד שערה לבנה ושבעצם עוד לא סגרתם את העניין עם החשבונית ששמוליק עוד לא קיבל כי עוד לא תיקנתם אותה והמזכירה ביקשה מקדמה ואמרתם לה שבטח אין בעיה וזה יגיע אליה היום ואתם מבינים שזה דחוף וגם היה את בני שאמרתם שתחזרו אליו אבל עכשיו אולי כבר מאוחר מדי וגם הייתם צריכים לעבור בבית מרקחת לקנות ויטמין סי שאומרים שהוא טוב להצטננות של הבן שלך... בקיצור קוצר נשימה.
אני קורא לזה התמודדות. ומה שקורה אם ממשיכים בהתמודדות הזאת הוא בלאגן הולך וגובר!  

קורה לכם?
אז זהו, יש דרך להפחית את הימים האלה ואת הטירוף הזה.

מוכנים? ותזכרו, זה פשוט. ותזכרו גם את ההערה הבאה:
הערה חשובה: הדרך לגלות אם זה אכן עובד כפי  שאני טוען – היא לנסות את זה בעצמך באמת ובתמים!!!

תכנית קרב – סדרת פעולות לביצוע ליום למחרת או לשבוע הקרוב, שאתם קובעים, וביצועם יקדם אתכם לעבר השגת היעדים שלכם בעסק.

מה עושים?

קודם כל כותבים. זה לא יכול להישאר בראש. זה מעמיס ומבלבל ופותח פתח לטעויות, עייפות ועצבים מיותרים.
יש שתי מטרות לתכנית הקרב. אחת היא סדר והשניה – לנהל ולא להיות מנוהל – תיכף אסביר.
אז הכי פשוט, תרשום / תקליד או בכל אמצעי שנוח לך. רק מה, זה תמיד צריך להיות איתך, יותר אפילו מהצל שלך. רשום את כל הדברים שאתה יודע שדורשים את טיפולך. תרשום! תרשום! תרשום! כל מה שעולה! אפילו לשלם דו"ח! 

אז בפעם הראשונה שאתה עושה את זה, אם באמת תרשום הכל - פשוט תקיא את הכל, יקרה משהו מאד קסום ולאט לאט יגמרו לך הפעולות, וכן זה בסוף נגמר ואתה תרגיש אחרת רק מעצם זה שכתבת.
יחד עם הדברים השוטפים שאתה חייב לעשות (לשלם, להפקיד, לחזור ל- וכו') - פעולות שאתה בדרך כלל נדחף לעשות על ידי מישהו או משהו אחר. אתה חייב לכלול בתכנית הקרב שלך את היעדים שאתה מחליט לדחוף כמו: לפרסם 5 מודעות דרושים כחלק מתכנית השיווק, למצוא חברה לקידום קמפיין באינטרנט וכו'.
האופן שבו אתה משתמש בתכנית, היא למעשה יישום הטיפ הראשון שהופיע כאן.
המטרה שלך לסגור את כל היעדים שהצבת. קורה שנדחפים עיניינים שלא תכננת אותם. תכנית הקרב תדע לכוון אותך ובמידת האפשר לא לסטות מהיעדים שהצבת לעצמך, אלא לכתוב אותם ולעשות אותם כחלק מתכנית קרב של היום למחרת או מתי שזה רלוונטי.
כעת זה יהיה חיוני להבין אילו פעולות ויעדים הם חיוניים ביותר עבור העסק שלך ואילו הם פשוט הפרעות ויהיו לך הפתעות, אני מבטיח! זאת בטיפ הבא.


 
 
הירשם לסדרת הטיפים