השירותים שלנו
גלריית גלויות
קבל השראה לניהול העסק שלך!  לצפייה>>
מצא אותנו בפייסבוק
אנחנו גם ב- LINKEDin
מחפש עבודה?
מכיר מישהו שמחפש?

הלקוחות שלנו מחפשים עובדים!
למודעות הדרושים>
מאמרים
קרא בעצמך! למאמרים >>
טיפ: כמה צ'קים לחלק???
אם היית יכול לשלם לספקים שלך במזומן סביר מאוד שהיית עושה את זה. אבל זה לא המצב כי גם לך משלמים בצ'קים דחויים ואתה מסתמך על תשלומים אלו כדי לשלם לספקים. ככל שהעסק שלך עם מחזור חודשי גדול יותר כך הסיכון שלך במשחק הזה גדול יותר, ומי שמשחק במשחק הזה בדרך כלל נכווה! והכוויה הזו כואבת! כמה דוגמאות כואבות יהיו להפוך למוגבל בבנק, למשכן מחדש את הבית וכו'...

פתרון אחד לבעיה, כפי שאמרנו, לעשות הרבה כסף ולשלם לספקים במזומן!! הדבר שמשלים את הפיתרון הזה והופך אותו לקל יותר לביצוע יהיה לשים כל חודש כסף בצד! כן! כמו שיש לך שכירות ומשכורות לשלם כך צריך להיות גם חיסכון! הוראת קבע חודשית של כמה אלפים לפחות. כך שבמקרה שלא עשית מספיק כסף או לקוח מסוים לא שילם לך אתה יכול להשתמש בכסף שחסכת כדי להציל את העסק.

דרך נוספת ומאוד טובה היא במועד התשלום לספק לעשות העברה בנקאית וכך, במידה ואין לך את  הכסף לשלם לספק, אז השליטה עדיין נשארת בידך ואתה יכול לדחות את הספק.

הדרך הכי טובה ידועה בשם, תשלום לפי תאריך יעד, כדי שתוכל לשלם כך חייב להיות לך סדר בחשבוניות הספקים לפי תאריכים. אתה צריך לדעת בכל התחלת חודש כמה כסף אתה יכול להוציא על ספקים כך שתמיד תוכל לשלוט על כך שמה שתכניס יהיה גבוה יותר ממה שתוציא.

בהצלחה. ואם יש שאלות תשלח במייל ובכיף אסביר עוד.


 
הירשם לסדרת הטיפים