השירותים שלנו
גלריית גלויות
קבל השראה לניהול העסק שלך!  לצפייה>>
מצא אותנו בפייסבוק
אנחנו גם ב- LINKEDin
מחפש עבודה?
מכיר מישהו שמחפש?

הלקוחות שלנו מחפשים עובדים!
למודעות הדרושים>
מאמרים
קרא בעצמך! למאמרים >>

מה עדיף, עסקאות גדולות או עסקאות קטנות?
 
​נקודה מספר 3.


 

הזכרנו כבר את הנושא של שירות מבוא.

לרוב האנשים קשה לסגור עסקה במהירות, במיוחד אם מדובר בסכום גבוה או הרכישה קשורה למשהו בעל ערך עבורם כמו המכונית שלהם או טיפול בעיניים שלהם. ראשית הם יצטרכו להרגיש תחושת ביטחון. זה ידוע.
לפיכך, לעיתים סגירת עסקאות גדולות יחסית היא מחזור ארוך יותר. הבעיה היא, כמה שיותר ארוך מחזור המכירה, ככה עלולות להיווצר "בעיות" חדשות או התנגדויות חדשות לטיפול או שכבר הספיקו לגנוב ללקוח את האוטו והוא כבר לא צריך את הטיפול.

אחד הפתרונות הוא ליצור שירותי מבוא, חלק מהם יכולים להיות בתשלום סמלי וחלק בחינם.

שירות מבוא במוסך יכול להיות בדיקה של שמן ומים. הוא יכול להיות גם סרטון הסברה כלשהו או עלון מידע. הלקוח עדיין לא רכש את השירות העיקרי אבל הוא עדיין באזור שלנו!

סרטונים הפכו להיות כלי שיווקי מאד פופולארי והיום כמעט כל אחד יכול לצלם את עצמו בטלפון וליצור לעצמו סרטון.
למעשה, סרטון או עלון מידע יכולים להיות גם סוג של שירות מבוא!
ספרים יכולים גם הם להיות סוג של שירות מבוא. מדריכים, אביזרים שימושיים.. למעשה כל דבר שיכול לתת ערך אמיתי ללקוח הפוטנציאלי ובכך ליצור תחושת אמון שהולכת וגדלה והמשך ההתקשרות.
לכל עסק או שירות ניתן ליצור שירות מבוא כלשהו, זאת לא חייבת להיות הפקה גדולה!
זה כן מוכרח להיות מוצג ומוצע ללא הרף בכל מקום בו עוברים לקוחות פוטנציאליים: אתר אינטרנט, דף פייסבוק, מדיות חברתיות אחרות, המזכירה שמספרת או מציעה את שירותי המבוא לכל מתקשר ועובר אורח, בחתימה במייל של כל אחד בעסק, מחולק בכנסים וכו וכו'. 
​וזה מביא אותנו לנקודה הבאה:

 
​נקודה מספר 3.
 
מיקום בארגון: מחלקה 1

שם המחלקה: ניתוב 
הפונקציה שצריכה להתבצע:
דואגת לכך ששירותי המבוא ופרטי ההסברה יהיו מוצגים ונגישים.

במקרה הזה יש שיתוף פעולה עם עוד אזורים בחברה כמו עם מחלקת השיווק שתיצור פריטים כאלה ותוביל אותם לקהלים שונים.

באזור הזה, פקיד הקבלה/מזכירה יהיו אחראים על כך ששירותי המבוא יהיו מוצגים בכל דרך שהיא: ויזואלית או על-ידי הצגת השירות בשיחה. יש כאן שיתוף פעולה בין מחלקת השיווק לבין אזור הקבלה. אפשר להבין למה.

אפשר לומר שאתר אינטרנט או כל מדיה דיגיטלית דומה יכולה גם היא להיות מעין אזור קבלה וגם שם שירותי המבוא צריכים להיות מוצגים באופן בולט.

זה גם מראה לנו שתפקיד של מזכירה מכיל פונקציות ומטרות נוספות אשר עוזרות לחלקים אחרים בעסק, שהם בתורם עוזרים למזכירה על ידי הכנסות גבוהות שיתבטאו בעסק שגדל ושיוכל להרשות לעצמו אולי מזכירה נוספת שתעזור בעומסים או שי מכובד יותר לחג.

 
 

 
 
 
 
הירשם למאה הנקודות
מייל:*
סלולרי:*
שם:*
שם עסק: