השירותים שלנו
גלריית גלויות
קבל השראה לניהול העסק שלך!  לצפייה>>
מצא אותנו בפייסבוק
אנחנו גם ב- LINKEDin
מחפש עבודה?
מכיר מישהו שמחפש?

הלקוחות שלנו מחפשים עובדים!
למודעות הדרושים>
מאמרים
קרא בעצמך! למאמרים >>
EXPAND הוקמה כחברה ליעוץ עסקי וארגוני במטרה לתת כלים ניהוליים יישומיים למנהלים ובעלי עסקים קטנים ובינוניים.
אנו פועלים במטרה לשפר את איכות חיי המנהלים ובעלי העסקים ולקרבם להשגת מטרותיהם האישיות והעסקיות באמצעות ליווי צמוד ואישי ומתן פתרונות מהירים ויישומיים לכל האספקטים בעסק.
אנו עושים זאת ע"י הגדרת יעדים וביצוע תוכנית בצעדים שיביאו להגעה ליעדים אלו, ביצוע מעקב ומדידה של כל פעולה עיקרית בעסק לצורך בקרה וייעול וכל זה תוך דגש על "במסגרת המשאבים הקיימים".

אקספנד לא דוגלת בבקשות להלוואות לצורך טיפול בתזרים ובלחץ פיננסי אלא בטיפול אמיתי במקור שהביא לסיטואציה, ויוכיחו זאת עשרות מקרים.
אנו שמים דגש בכל פועלינו על איכות שירות גבוהה ובמחיר הוגן ובר השגה.
מנש שערי- בעל החברה הוא בעל ניסיון של 15 שנה בניהול ובייעוץ ומומחה בתחומו.

EXPAND יעוץ עסקי וארגוני מפעילה את קשריה המסחריים והאישיים בכל העולם על מנת לעמוד בהבטחתה ומחוייבת להתמיד בכך גם בעתיד.
 
כי התרחבות זו לא מילה גסה!
מנשה שערי
מנכ"ל EXPAND יעוץ עסקי וארגוני

אודות EXPAND

כל הסיבות לפנות לחברת אקספנד
 
חברת אקספנד שלכם ובשבילכם
 
אני מזמין אותך לפגישת אבחון 
 
דואר אלקטרוני:*
סלולרי:*
שם:*
תוכן ההודעה:
חברת אקספנד פועלת בשוק  ייעוץ העיסקי והארגוני מזה 15 שנה, והיא קמה במטרה לספק לבעלי עסקים קטנים ובינוניים כלים ניהוליים יישומיים במטרה להפיק את המירב מהעסק וכדי ליהנות ממימוש המטרות הרצויות.

ייעוץ עסקי להקמת עסק, ייעוץ עסקי לחברות קטנות, ייעוץ עסקי לעורכי דין, לרופאים או למטפלים- אנחנו טובים במה שאנחנו עושים, ואנחנו עושים זאת הכי טוב שיכול להיות. התוצאות יורגשו על-ידכם בהקדם, כאשר העסק יתרומם מעלה, מעגל הלקוחות יתרחב, הרווחים יתחילו לעלות ואתם תוכלו ליהנות משקט נפשי ומזרימה טובה  יותר בחייכם.

בידיעה, שהחיים האישיים של כל בעל עסק שזורים באופן אינהרנטי גם בחייו העסקיים ולהיפך, אנחנו נוהגים גם לסייע בפתרון בעיות אישיות, שעשויות להעיב על ההתנהלות העסקית ולפגוע בה. במילים אחרות, אם תפנו אלינו תקבלו רק יועץ עסקי וגם פסיכולוג בעת ובעונה אחת.

פנו אלינו עוד היום ונעשה את הטוב ביותר כדי שתהנו מהתוצאות הרצויות.
 
ייעוץ עסקי להקמת עסק, ייעוץ עסקי לחברות קטנות , ייעוץ עיסקי, ייעוץ עסקי, יעוץ עיסקי , יעוץ עסקי .

 
שוק הייעוץ, בדומה לכל ענף שוק אחר, רווי תחרות, פועלות בו חברות ייעוץ רבות ואנשי מקצוע שונים, ולעיתים, קשה לדעת למי לפנות. אם אתם מחפשים חברת ייעוץ, הרשו לנו לספר לכם מדוע כדאי לכם לעבוד איתנו!

חברת אקספנד היא חברה מובילה בתחום הייעוץ העסקי, יש לה ניסיון בתחומה והיא מציעה ללקוחותיה שירותי ייעוץ מגוונים, המתאימים לכל דרישה ולכל צורך. ייעוץ עסקי ושיווקי, ייעוץ עסקי ליזמים, ייעוץ עסקי לאומנים, ייעוץ עסקי לעסקים משפחתיים או ליזמים פרטיים- לא משנה איזה סוג ייעוץ אתם צריכים, אנחנו נדאג לספק לכם אותו.

מעבר לכך, המומחים שלנו הם לא רק אנשי מקצוע רציניים, אלא גם בני אדם, שאוהבים לעבוד עם אנשים ונוהגים לשמור על גישה נעימה, על חיוך מאוזן לאוזן ומביעים איכפתיות ורצון לעזור. העבודה שלנו מתאפיינת בחשיבה מחוץ לקופסא, שתאפשר לכם לראות דברים אחרת. ארגז הכלים שלנו הוא עצום, ומתוכו אנחנו תמיד יודעים איזה פתרון להעניק בהתאם לסיטואציה הנידונה.

אנחנו נעשה את הכל על מנת שתשכילו לעמוד ביעדים העסקיים ועל מנת שהעסק שלכם יצעד קדימה.
 
ייעוץ עסקי ושיווקי, ייעוץ עסקי ליזמים, ייעוץ עיסקי, ייעוץ עסקי, יעוץ עיסקי , יעוץ עסקי .