השירותים שלנו
גלריית גלויות
קבל השראה לניהול העסק שלך!  לצפייה>>
מצא אותנו בפייסבוק
אנחנו גם ב- LINKEDin
מחפש עבודה?
מכיר מישהו שמחפש?

הלקוחות שלנו מחפשים עובדים!
למודעות הדרושים>
מאמרים
קרא בעצמך! למאמרים >>
ליווי עסקי מיועד עבור עצמאיים, שיש להם עסק, ושהגיעו לאיזשהוא מבוי סתום בהתנהלות העסקית, שלרוב קשור לבעיות בתזרים המזומנים ולאי שביעות רצון מהרווחים. ניהול עסק הוא משימה לא פשוטה. מכיוון שבעלי עסקים רבים מגיעים אל העולם העסקי ללא רקע ניהולי, אלא עם רקע מקצועי בלבד או עם רעיון מהפכני למיזם עסקי- רבים מהם מוצאים את עצמם במהלך הדרך אובדי עצות, כאשר ניהול העסק מזמן אי אלו אתגרים, שהם לא לגמרי יודעים כיצד להתגבר עליהם.

ליווי עיסקי מיועד עבור אותם בעלי עסקים, שזקוקים להכוונה, והמחפשים סיוע שיעזור להם להבין מה מקור התקיעות, מה יוצר את הקשיים, ושיעזור להם במימוש התוכנית האופרטיבית לשיקום העסק. פעמים רבות, לאיש מקצועי חיצוני- שיש לו ניסיון במתן ייעוץ עסקי והכשרה הולמת ושאין לו קשר רגשי והיכרות עם העסק- יש את היכולת לראות "משם" דברים שבעל העסק אינו מסוגל לראות "מכאן.

באמצעות ליווי עסקי שיינתן על ידי יועץ מקצועי או חברה רבת ניסיון, יוכל בעל העסק להבין מה בהתנהלות שלו הוא בעייתי, ולשנות הרגלים וצורת חשיבה, כך שהעסק יוכל לקבל תפנית וליהנות מצמיחה ומהתרחבות.

 
ליווי עסקי יעזור לכם לממש את הפוטנציאל העסקי
דואר אלקטרוני:*
סלולרי:
שם:*
העסק מצוי בקשיים? אתם לא יודעים כיצד להתמודד עם הבעיות? אינכם רוצים לסגור את העסק אך אתם גם לא יודעים כיצד לשקם אותו? ליווי עסקי והדרכה מקצועית יעזרו לכם למנף את העסק, להתגבר על הבעיות ולהתמודד כראוי עם הקשיים כך שהעסק יתרחב ויצמח אל הכיוונים הרצויים.

החיים מזמנים לנו שלל אתגרים ובעיות, שיכולים לפגוש אותנו, בין היתר, במישור העסקי. בין אם הקמתם עסק ואתם מתקשים להרים אותו כפי שרציתם, בין אם מדובר בעסק וותיק שפועל כבר שנים, אך עדיין אינכם מרוצים ממחזור הרווחים ובין אם מדובר בקשיים כלכליים- לפעמים, כדי לצאת מתקיעות או ממשבר שבו אנו מצויים, אנחנו צריכים סיוע.

ליווי עסקי ושיווקי או ייעוץ עסקי לעסק בקשיים הוא תחום שהופך יותר ויותר פופולארי ונפוץ מאוד בקרב בעלי עסקים המתמודדים עם קשיים ולא יודעים כיצד לפתור אותם. באמצעות ייעוץ עסקי, שניתן על ידי מומחים, המסוגלים לראות את התמונה המלאה, לאתר את הבעיות והגורמים להן ולגבש צעדים אופרטיביים לפתרון- ניתן לצלוח את התקופה הקשה באופן חיובי ותועלתי.

אל תחכו שהכל יקרוס ואל תתייאשו מהר. היעזרו בייעוץ עסקי מקצועי כדי לקחת את העסק שלכם אל מקומות חדשים, שלא דמיינתם אפילו שהוא יכול להגיע אליהם.


ליווי עסקי והדרכה, ליווי עסקי ושיווקי  , ליווי עיסקי, ליווי עסקי