השירותים שלנו
גלריית גלויות
קבל השראה לניהול העסק שלך!  לצפייה>>
מצא אותנו בפייסבוק
אנחנו גם ב- LINKEDin
מחפש עבודה?
מכיר מישהו שמחפש?

הלקוחות שלנו מחפשים עובדים!
למודעות הדרושים>
מאמרים
קרא בעצמך! למאמרים >>
כאשר אנחנו רוכשים שירות, אנחנו רוצים לדעת שאנחנו מקבלים אותו מהספק הטוב ביותר,שהוא מיומן בתחומו, שיש לו ניסיון, שהוא מוביל בענף השוק הנידון ושהוא יספק לנו את השירות המקצועי ביותר. מהבחינה הזו, חברת אקספנד היא הכתובת עבורכם. לחברה וותק וניסיון בתחומה, בעל החברה פעיל בשוק הייעוץ העסקי מזה 15 שנה והוא העניק ייעוץ למגוון רחב של לקוחות, שגם נהנו משיפור משמעותי במצב העסקי ומהגדלת ההכנסות.

מעבר לכך, חברת אקספנד מציעה מגוון שירותים, כך שכל לקוח יוכל לקבל מענה מדוייק לצרכים שלו. יזם צעיר בתחילת דרכו זקוק לייעוץ עסקי ששונה במהותו מייעוץ לעסק הפועל עשור, ואילו עורך דין צריך ייעוץ עסקי שונה מזה לו זקוקה קוסמטיקאית. חברת אקספנד ערוכה להציע לכל לקוח את הייעוץ המתאים ביותר לצרכיו, מה שיאפשר תהליך אפקטיבי יותר ומוכוון תוצאות. ליווי עסקי חקלאות, ליווי עסקי טכנולוגי, ליווי עסקי לפתיחת עסק, ייעוץ עסקי באוריינטציה שיווקית או ייעוץ עסקי למטפלים- אלו הן רק כמה נישות ייעוץ המוצעות על-ידי החברה.

אם אתם מחפשים קפיצה עסקית ורוצים להתגבר ביעילות על הבעיות הקיימות, ואם אתם לא מוכנים להתפשר על מקצועיות- פנו לחברת אקספנד עוד היום!ליווי עסקי חקלאות, ליווי עסקי טכנולוגי
למה כדאי לכם לפנות לייעוץ מקצועי של חברת אקספנד דווקא? כל התשובות לפניכם
דואר אלקטרוני:*
סלולרי:
שם:*