השירותים שלנו
גלריית גלויות
קבל השראה לניהול העסק שלך!  לצפייה>>
מצא אותנו בפייסבוק
אנחנו גם ב- LINKEDin
מחפש עבודה?
מכיר מישהו שמחפש?

הלקוחות שלנו מחפשים עובדים!
למודעות הדרושים>
מאמרים
קרא בעצמך! למאמרים >>

עולם הניהול אינו פשוט והוא טומן בחובו עבור המנהלים אינסוף אתגרים.
בין אם מדובר בעזיבה פתאומית של אחד העובדים, שהשפיעה על המורל של כל הצוות, במשבר כלכלי בעסק, בהיעדר תקשורת בין העובדים או בקשיים של המנהל במתן ביקורת לעובדים- לעיתים, מנהלים זקוקים לדחיפה, לייעוץ ולליווי שיסייעו להפיק את המירב מהתפקיד הניהולי.

אימון עסקי אישי, יש לציין, אינו מיועד רק לאנשי מקצוע בתפקידי מפתח בכירים, אלא גם לכל אלו המחפשים כיוון מקצועי בחייהם, הזקוקים להכוונה תעסוקתית, שרוצים לשפר את ביצועיהם בעבודה או לחברות שמעוניינות להתייעל מבחינה עסקית, לשפר את התוצאות העסקיות  ולממש את היעדים העסקיים.

ייעוץ עסקי יכול לסייע גם ליזמים צעירים המעוניינים להקים חברה או סטרטאפ, והזקוקים לבדיקת כדאיות לעסק, שרוצים לכתוב תוכנית עסקית, לקבל עזרה בגיוס כספים או לבנות חזון עסקי. תהליך של אימון עסקי מתבצע בקונסטלציה של "אחד על אחד", מול היועץ העסקי והוא יכול לכלול תכנים משתנים, בהתאם לצרכים של הלקוח הפונה לקבלת הייעוץ.  

אימון עסקי, אימון עסקי אישי

 
אימון עסקי- למי זה מתאים ולמה זה טוב?
 
דואר אלקטרוני:*
סלולרי:
שם:*
בעידן הנוכחי, יותר ויותר מטפלים מוצאים את עצמם זקוקים לעזרה חיצונית בשיווק העסק. מטפל, בין אם מדובר בפסיכולוג, במטפל ברפואה משלימה או במטפל בטכניקות נשימה, בדרך כלל אינו מכיר את העולם העסקי שהוא אמור לפעול בו, לא יודע כיצד לשווק את העסק שלו כדי להרחיב את מעגל המטופלים ובטח שלא מכיר שיטות שיווקיות, שיסייעו להגיע לתוצאות הרצויות.

אל הקונטקסט הזה נכנס האימון העסקי למטפלים, שנועד לסייע לאנשי המקצוע בתחום הטיפולי בניהול את כל האספקטים השיווקיים של העסק. כדי לברר אימון עסקי כמה עולה, רצוי לפתוח בשיטוט אינטרנטי לבירור מחירים. מאמנים עסקיים שונים גובים מחירים שונים, וכדי למצוא מאמן שדורש עלויות שניתן לעמוד בהן, כדאי להתחיל באינטרנט כדי לקבל מושג בסיסי על קשת המחירים הקיימת בתחום.

כדאי גם להיעזר בקולגות בתחום הטיפולי, שנעזרו זה מכבר במאמן כזה, ושיכולים לתת לכם הערכה כללית של המחירים הקיימים בשוק. אלו שהאינטרנט אינו כוס התה שלהם יוכלו תמיד להרים טלפון לכמה מאמנים עסקיים העובדים עם מטפלים, ולבדוק בשיחה טלפונית את המחירים שהם גובים.

אימון עסקי כמה עולה, אימון עסקי למטפלים
 
כמה עולה אימון עסקי למטפלים?