השירותים שלנו
גלריית גלויות
קבל השראה לניהול העסק שלך!  לצפייה>>
מצא אותנו בפייסבוק
אנחנו גם ב- LINKEDin
מחפש עבודה?
מכיר מישהו שמחפש?

הלקוחות שלנו מחפשים עובדים!
למודעות הדרושים>
מאמרים
קרא בעצמך! למאמרים >>
  1. תמיד טוב להתייעץ עם חברים שגם הם מנהלים עסק, ולשאול אותם האם יצא להם, זה מכבר, להיער בקואוצ'ר עסקי. התחום של אימונים עסקיים צובר בשנים האחרונות תאוצה, ויותר ויותר אנשי עסקים חשים נתרמים משירות כזה. לכן, אתם עשויים די בקלות למצוא חבר או מכר, שיוכלו להמליץ לכם על יועץ עסקי מומחה שילווה את הפעילות העסקית שלכם.
  2. בין אם קיבלתם המלצה ליועץ עסקי ובין אם לא- תמיד שווה להיכנס לאינטרנט ולעבור על אתרים של כמה יועצים עסקיים, כדי להתרשם מההיצע שקיים בשוק. שוטטו באתר, התרשמו מהאיכות שלו, בדקו את ההכשרות שעבר היועץ העסקי ועברו על רשימת לקוחותיו המרוצים.  שיטוט מעמיק כה באינטרנט וודאי יסייע לכם למצוא את איש המקצוע שאתם מחפשים.
  3. אינדקסים באינטרנט הם דרך יעילה למצוא פרטים על בעלי מקצוע בכל תחום שהוא. אינדקס יועצים עסקיים או אינדקס יועצים כלכליים יאפשרו לכם למצוא נותני שירות בתחום הייעוץ העסקי, ומתוכם תוכלו לבחור את המתאים לכם ביותר, בין אם על-ידי סינון אינטואיטיבי ובין אם על-ידי יצירת התקשרות ישירה עם כמה יועצים עסקיים, ובחירה מתוכם, של זה שהכי הרשים אתכם.
          יועצים עסקיים |  יועצים כלכליים
 
כיצד למצוא יועץ עסקי שיסייע לי למנף את העסק? טיפים לפניכם

 
דואר אלקטרוני:*
סלולרי:
שם:*
ניהול עסק הוא כלל לא סיפור פשוט, והוא מעורר לא מעט אתגרים, שרבים מהם קשורים לא רק לפן המקצועי, אלא גם לעולמו הפנימי האישי של בעל העסק, על התפיסות שלו והאמונות המגבילות שלו, מה שמקבל ביטוי באופן הניהול שלו את העסק.

בין אם מדובר בבעיות בתזרים המזומנים, בקושי לנהל את התקציב העסקי, בפער בין הציפיות והמטרות העסקיות לבין מה שקורה בפועל או בקושי של בעל העסק למצות את מיטב היכולות הניהוליות שלו- פעמים רבות דרושה לנו עזרה חיצונית מצד איש מקצוע שמכיר היטב את העולם העסקי, שיש לו ניסיון בניהול עסק, שהוא טוב במספרים ושיכול לסייע לנו להתרומם למעלה.

אם אתם מחפשים יועצים פיננסים לעסקים פנו לאקספנד עוד היום. אנחנו נשמח לפגוש אתכם לכוס קפה, לשמוע את הצרכים שלכם, להקשיב למה שלא עובד, לתת את סוג העזרה הדרושה לכם ולסייע להגשים את כל המטרות שלכם, שאתם מתקשים לממשן כיום.

יועצים פיננסים לעסקים, יועצים עסקיים
 
מחפשים יועצים עסקיים?
פנו לאקספנד וקבלו את הייעוץ שייטיב עם העסק שלכם