השירותים שלנו
גלריית גלויות
קבל השראה לניהול העסק שלך!  לצפייה>>
מצא אותנו בפייסבוק
אנחנו גם ב- LINKEDin
מחפש עבודה?
מכיר מישהו שמחפש?

הלקוחות שלנו מחפשים עובדים!
למודעות הדרושים>
מאמרים
קרא בעצמך! למאמרים >>

אם אתם מחפשים חברה לשירותי ייעוץ כלכלי ועסקי, שתלווה אתכם בדרך אל הגשמת היעדים העסקיים, רצוי להתייחס ברצינות אל תהליך הבחירה, כדי שלא תחוו מפח נפש.

חברת ייעוץ עסקי טובה תקפיץ את העסק שלכם אל המקום הרצוי, אבל כדי שזה יקרה, עליכם לבחור אותה נכון ובקפידה:

1) טעות ראשונה שלא כדאי ליפול בה בבחירת חברות ייעוץ עסקי היא אי התייחסות לשנות הניסיון של החברה. חברה צעירה, שלא מכירה מספיק את שוק הייעוץ העסקי ושלא יצא לה לתת שירותי ייעוץ למספר משמעותי של עסקים, לא תשכיל להתמודד כראוי עם האתגרים העסקיים שלכם.
2) טעות שנייה שרצוי להימנע ממנה בבחירת חברות לשירותי ייעוצים כלכליים ואסטרטגים היא התבססות על אתר האינטרנט של החברה בלבד. על אף שאתר האינטרנט אמור לשקף כמו מראה את הפעילות העסקית, אתם לא באמת תוכלו להבין עם מי יש לכם עסק עד שתפגשו את נציגי החברה פנים מול פנים.
3) טעות שלישית שרבים עושים בבחירת חברות ייעוץ היא לא לשאול מהי ההכשרה של עובדי החברה. ההכשרה וההתמחות של כל אחד מהעובדים תשפוך אור על האופן שבו הם ישכילו לעזור לכם, ולכן לא כדאי לוותר על כך.
 
חברות ייעוץ עסקי, חברות לשירותי ייעוצים כלכליים ואסטרטגים
כל הטעויות שלא כדאי לעשות בבחירת חברות ייעוץ עסקי
 
דואר אלקטרוני:*
סלולרי:
שם:*
  1. נסה להיעזר בחברים או בני משפחה, כדי לקבל המלצה על יועץ עסקי בתחום המזון, שיש עליו חוות דעת חיובית ושמשבחים את היכולות שלו. אם קרובים, בני משפחה או מכרים שרוצים בטובתך חוו חוויה חיובית בתחום הייעוץ העסקי, אין סיבה שתבזבז זמן בחיפושים, ושלא תסמוך על המילה שלהם ותפנה לאיש המקצוע שנתן להם ייעוץ עסקי.
  2. פנה ליועץ עסקי, שיש לו ניסיון במתן ייעוץ לעסקים בתחום המזון והמסעדנות. נכון שייעוץ בתחום המזון, זהה במהותו לייעוץ עסקי בכל תחום אחר, אך אם היועץ שלך יהיה בעל היכרות מעמיקה יותר עם עסקי המסעדנות, זה ישחק לטובתך ואתה תוכל להפיק עוד יותר ממה שגלום בעסק שלך.
  3. יועצים עסקיים מזון ניתן למצוא בחיפוש אינטרנטי. כדי למצוא יועץ טוב בתחומו, מוביל ובולט, רצוי לבחון היטב את אתר האינטרנט של בעל המקצוע או של החברה אליהם הגעתם. הסתכלו על התוכן, על העיצוב של האתר, על המידה שבה הוא מאפשר גלישה ידידותית וחוויה חיובית.
יועצים עסקיים מזון, יועץ עסקי בתחום המזון
 
בעל מסעדה? מחפש יועץ עסקי בתחום המזון?
קבל כמה טיפים למציאת היועץ המושלם עבורך