השירותים שלנו
גלריית גלויות
קבל השראה לניהול העסק שלך!  לצפייה>>
מצא אותנו בפייסבוק
אנחנו גם ב- LINKEDin
מחפש עבודה?
מכיר מישהו שמחפש?

הלקוחות שלנו מחפשים עובדים!
למודעות הדרושים>
מאמרים
קרא בעצמך! למאמרים >>
כדי להפוך יוזמה עסקית, שנראית על פניו מצוינת ובעלת פוטנציאל להביא בשורה חדשה לאנושות, לעסק ממשי, לא מספיקה רק מוטיבציה. הפיכתה של יוזמה עסקית לעסק חי ובועט מצריכה היכרות עם העולם העסקי, בחינת ההיתכנות של הרעיון, יצירת אבטיפוס ועוד פעולות רבות בדרך אל הגעת המוצר אל המדפים.

מאחר שרוב היזמים המתחילים, לא רק שלא מספיק מכירים את האופן בו מתנהל העולם העסקי, אלא גם לא יודעים כיצד לעבור את כל התלאות בדרך, עזרה חיצונית של איש מקצועי שהוא יועץ פיתוח עסקי יכולה להיות תועלתית ביותר.

יועץ פיתוח עסקי יסייעו בגיבוש אסטרטגיה לעסק, בתכנון תהליכים והטמעתם וילוו את היזם בתהליך הפיתוח הארגוני המקיף. שוק הייעוץ העסקי רווי אנשי מקצוע, ולא תמיד קל לדעת באיזה מהם לבחור. כדי לוודא, שהצרכים העסקיים שלכם נענים ושהחלומות שלכם בנוגע לעסק יתגשמו, רצוי להשקיע מחשבה בבחירת איש המקצוע.

התייחסו לרקע המקצועי שלו ולמספר הלקוחות להם הוא מספק שירות, נסו לקבל חוות דעת מכמה לקוחות ולבדוק האם הם היו מרוצים מהשירות שקיבלו ושוטטו באתר האינטרנט של היועץ העסקי אליו אתם שוקלים לפנות. כדי לבחור את הטוב ביותר עבורכם, עליכם להכיר את הרקע המקצועי של היועץ ולוודא, כי הוא יכול לתת לכם את המענה הרצוי.

יועץ פיתוח עסקי, יועצי פיתוח עסקי

יש לך רעיון עסקי מטורף? כל הסיבות להיעזר ביועץ לפיתוח עסקי

דואר אלקטרוני:*
סלולרי:
שם:*
יוזמה עסקית טובה איננה מספיקה כדי להקים עסק, גם אם נראה לכם כי היא עתידה לשנות את פני האנושות. במציאות שבה עסקים רבים נסגרים עוד בשנה הראשונה להקמתם, דרוש יותר מרעיון כדי להקים עסק ולאפשר לו לנוע בהצלחה.

מאז השלב הראשוני ביותר, שבו הבריקה במוחו של יזם צעיר יוזמה, ועד להפיכתה למעשה, כלומר למוצר העומד על המדפים- יש לעבור דרך ארוכה, שכוללת בין היתר, הגשת בקשה לקבלת הגנת פטנט, כתיבת תוכנית עסקית, גיוס הון, בניית אבטיפוס ובדיקת היתכנות ועוד ועוד.

יועץ פיתוח עסקי, שיש להם רקע והיכרות עם תחומים רבים, כמו שיווק, פרסום, הנדסה וכן הלאה, ישכילו להעניק ליזם הצעיר את הליווי הדרוש בדרך אל הגשמת החלום ואל הקמת העסק.

מרבית היזמים אינם יודעים כלל מה צפוי להם במהלך הדרך ומה מחכה להם, ושכירות שירותיו של יועץ פיתוח עסקי תקנה לבעל העסק המתחיל ביטחון בידיעה, שיש מי שמכווין אותו, מייעץ לו מה נכון, רואה בטובתו ושואף להשגת התוצאות הרצויות מבחינתו.
 
יועץ פיתוח עסקי, יועצי פיתוח עסקי
 

כיצד יועץ פיתוח עסקי יוכל לעזור לי?

יועץ פיתוח עסקי