השירותים שלנו
גלריית גלויות
קבל השראה לניהול העסק שלך!  לצפייה>>
מצא אותנו בפייסבוק
אנחנו גם ב- LINKEDin
מחפש עבודה?
מכיר מישהו שמחפש?

הלקוחות שלנו מחפשים עובדים!
למודעות הדרושים>
מאמרים
קרא בעצמך! למאמרים >>
ייעוץ עסקי הוא שירות מבוקש כיום, המסייע לבעלי עסקים למנף את העסק, לממש את מירב הפוטנציאל הטמון בו ולהיחלץ מצרות ו"תקיעויות" שגורמות לעסק לדשדש במקום. אם גם אתם מחפשים יועץ עסקי, ומתלבטים איזו מבין חברות ייעוץ עיסקי הפועלות בשוק לבחור- הפסיקו להתלבט ופנו אלינו. חברת אקספנד תסייע לכם להרחיב את האופקים העסקיים ולקחת את העסק למקומות מפתיעים.

החזון שלנו מבוסס על תפיסה המאמינה באינטגרציה בין עולם הרוח לבין העולם העסקי, והעקרונות המנחים שלנו הם ארגון וסדר. אנחנו מאמינים כי כל עסק צריך לממש את הפוטנציאל הגלום בו, ולכן אנחנו יוצרים ללקוחותינו קרקע פורייה להתפתחות עסקית. הצוות שלנו מורכב מיועצים עסקיים בכירים ומנוסים, שיש להם את הכלים להעניק ללקוח את ההדרכה וההכוונה הדרושה למען מימוש יעדיו. חברת אקספנד מציעה ללקוחותיה מגוון רחב של שירותי ייעוץ, כמו אימונים עסקיים , קואוצ'ינג עסקי, ליווי עסקי לעצמאיים ועוד, והיא תשמח ללוות אתכם יד ביד לאורך הדרך עד להגשמת החלומות העסקיים שלכם.

חברת ייעוץ עסקי , חברות ייעוץ עסקי

מחפשים חברות ייעוץ עסקי? פנו רק לאקספנד

דואר אלקטרוני:*
סלולרי:
שם:*
שירותי ייעוץ לעסקים נועדו לאפשר לבעל העסק לממש את החזון העסקי, שעד כה, מסיבות כאלה ואחרות, הוא איננו מצליח לעמוד בו וליהנות ממקסום רווחים. תהליך הייעוץ העסקי, כאשר הוא מתנהל נכון ובאופן מקצועי, אמור להיות משמעותי ביותר לעסק, ולכן חשוב לבחור חברת ייעוץ עסקי "עם קבלות", כזו שאתם בטוחים בכך, שהיא הצליחה לסייע לאחרים במצבכם ושאתם יודעים, שאנשים שאתם סומכים על המילה שלהם, קיבלה ממנה שירות משביע רצון שסייע להם וקידם את הצרכים שלהם.

בעידן שבו מתקיימים תחרות ושוק ליברלי חופשי, קיים ריבוי עצום של חברות ונותני שירות כמעט בכל ענף שוק, וכך קורה, שפעמים רבות, צרכני השירות מתאכזבים ומגלים כי הם בחרו בספק שירות או בחברה לא מקצועיים מספיק. כדי שלכם זה לא יקרה, ועל מנת שתימנעו ממפח נפש ובזבוז כספים, התייעצו עם חברים שאתם יודעים, שהם רוצים בטובתכם, ובקשו מהם המלצה לחברה העוסקת בתחום הייעוץ, כזו הנחשבת למובילה בתחום ובעלת שם.
 
חברת ייעוץ עסקי, חברות ייעוץ עסקי
 

מחפשים חברת ייעוץ לעסקי?

פנו רק לחברה שקיבלתם עליה המלצה