השירותים שלנו
גלריית גלויות
קבל השראה לניהול העסק שלך!  לצפייה>>
מצא אותנו בפייסבוק
אנחנו גם ב- LINKEDin
מחפש עבודה?
מכיר מישהו שמחפש?

הלקוחות שלנו מחפשים עובדים!
למודעות הדרושים>
מאמרים
קרא בעצמך! למאמרים >>
זקוק ליועץ לעסקים שיסייע לך להיטיב עם המצב העסקי שלך ולהוציא מהעסק שלך את המירב? כך אמור להיראות יועץ מושלם לעסקים.
  1. יועץ לעסקים, שהוא אינו חאפר בתחומו, אלא מבין דבר ומקצועי, חייב להיות בעל ניסיון במתן ייעוץ לחברות ועסקים בגדלים שונים ובעלי היקפי פעילות משתנים.
  2. יועץ לעסקים טוב צריך להכיר היטב את העולם העסקי, רצוי אף באופן אישי כבעל עסק, שהצליח בדרכו המקצועית והפך ליועץ.
  3. לצד המיומנות והמומחיות שלו בתחומו, יועץ עסקי צריך להיות אדם קשוב, חיובי, שמבין את הצרכים שלכם ונותן לכם לבטא אותם. בסופו של יום, יועץ לעסק הוא סוג של מנטור שילווה אתכם במהלך תקופה ארוכה ויסיע לכם לעבור תהליך משמעותי. אם הוא לא יהיה אדם נעים שיגרום לכם להרגיש בנוח- קשה יהיה להפיק את המקסימום מתהליך הייעוץ העסקי.
  4. יועץ עסקי אמור להיות נגיש וזמין לשאלות שלכם, לבקשות שלכם ולצרכים שלכם, ואתם לא אמורים לעבור סוללה של מזכירות או להמתין שעות רק כדי להיות מסוגלים לשוחח עימו טלפונית.

יועץ לעסקים, יועץ לעסקים

קווים לדמותו של יועץ לעסקים

דואר אלקטרוני:*
סלולרי:
שם:*
הקמת עסק חדש אינה משימה פשוטה, אפילו להיפך. לא די ביוזמה עסקית מלהיבה, בהון התחלתי להקמת העסק ובהרבה מוטיבציה, אלא יש לקחת בחשבון פרמטרים נוספים, כמו: מצב השוק, המתחרים, לגייס עובדים, להשקיע בפיתוח המוצר ועוד ועוד ועוד.

פעמים רבות היזמים הצעירים לא תמיד יודעים למה הם נכנסים, וכאשר כבר נכנסים פנימה, קשה מאוד לעמוד בכל האתגרים. ייעוץ לעסקים חדשים נועד להגיש סיוע לעסק בתחילת הדרך על מנת שיוכל לקום על הרגליים ואף להתנהל באופן יומיומי.

כמו כן, פתיחת עסק חדש מצריכה הבנה בתחומים פיננסיים ובהתנהלות נכונה מול רשויות המס- ולהדיוט המתחיל שפותח לראשונה עסק, אין הבנה בעניינים הללו. ייעוץ לעסקים טריים ייתן ייעוץ והכוונה גם בתחום הפיננסי בנושאים של לקיחת הלוואה וכן הלאה.

בנוסף, באמצעות ייעוץ לעסק חדש ניתן יהיה לגבש תוכנית עסקית, להציב יעדים ומטרות ולוודא, שלעסק יש כיוון. ייעוץ לעסק בתחילת דרכו יאפשר לעסק להתייעל, להבין יותר מה נכון לו, לקבל החלטות מושכלות בנוגע להתנהלות העסקית, לנסח חזון, להחליט מיהו קהל היעד ועוד ועוד ועוד.
 
יועץ לעסקים חדשים, ייעוץ לעסקים טריים
 

ייעוץ לעסקים חדשים: 
להתייעלות עסקים בתחילת דרכם

יועץ לעסקים