השירותים שלנו
גלריית גלויות
קבל השראה לניהול העסק שלך!  לצפייה>>
מצא אותנו בפייסבוק
אנחנו גם ב- LINKEDin
מחפש עבודה?
מכיר מישהו שמחפש?

הלקוחות שלנו מחפשים עובדים!
למודעות הדרושים>
מאמרים
קרא בעצמך! למאמרים >>
מנהלים רבים, כאלה שנמצאים בתחילת דרכם הניהולית וגם מנהלים בעלי ניסיון רב, מוצאים את עצמם מתקשים לעמוד במבול המשימות המוטל עליהם.
האתגרים הרובצים לפתחי מנהל חברה הם רבים, והם מצריכים ניהול נכון של זמנים, תקשורת בין אישית גבוהה, מיומנות במתן משוב לעובדים והתמודדות עם אי אילו בעיות שמתעוררות במסגרת הפעילות השגרתית של העסק.

כאשר מוסיפים לכל זה את העובדה, שחייו האישיים של המנהל משפיעים על התפקוד המקצועי שלו- הרי שמדובר במשימה לא פשוטה בכלל. לכן, מנהלים רבים מצטרפים לתהליך של אימון עסקי למנהלים, שנועד לסייע במימוש היעדים העסקיים, במימוש הפוטנציאל הניהולי של המנהל ובמתן כלים למנהל שיעזרו לו להתמודד בצורה טובה יותר עם האתגרים.

מנהלים בכירים עלולים להרגיש מאוד בודדים במערכה. מצד אחד, הם נמצאים בעמדה בכירה ותחת סמכותם ישנו מספר גדול של עובדים, מה שלא מאפשר להם להיות באמת "שייכים", ומצד שני, גם הם, כמו כל בן אדם, רוצים להיות מסוגלים לשתף קולגות במה שעובר עליהם ולעבוד עם אנשי הצוות בשיתוף פעולה.
אימון למנהלים יענה גם על הצורך הזה שיש למנהלים, לא להרגיש לבד, והוא יעניק להם את התמיכה הדרושה להם.

אימון עסקי למנהלים, אימון עסקי למנהלים

אימון עסקי למנהלים - מדוע זה על כך חיוני?

דואר אלקטרוני:*
סלולרי:
שם:*
 
מתוסכל מכך שתזרים המזומנים העסקי אינו גבוה כפי שציפית שיהיה? העסק שלך כבר מתנהל מזה 10 שנים, אך אתה חש דשדוש במקום ואינך מצליח לפרוץ קדימה? אימון עסקי לעסקים יאפשר לך לקבל את כל הכלים הדרושים למינוף של העסק, לקראת הגשמת החזון העסקי היעדים.

מהו אימון עסקי אתה שואל את עצמך? זהו תהליך שמטרתו לאפשר לך לפתח מודעות לדפוסי ההתנהלות שלך, היוצרים תקיעות בחייך המקצועיים, ולסייע לך לשנותם, כך שתוכל להפיק את המקסימום מהעסק.

כיצד לצאת מאזור הנוחות שלך? איך להשיג את המטרות העסקיות? כיצד מניעים עובדים? כיצד לשלוט ברגשות שליליים הפוגעים במהלך העבודה? מהי הצלחה עסקית וכיצד להשיגה? איך מתגברים על פחדים ורוכשים ביטחון עצמי כיצד לגייס עובדים לממש את מטרותיך כמנהל? ואיך לקיים שיחת משוב מועילה עם עובד? כל אלה ועוד הן שאלות שתהליך של אימון עסקי יסייע לך למצוא להן תשובה, כדי להצעיד את העסק שלך קדימה ולשפר את היכולות הניהוליות שלך.
 
אימון עסקי לעסק, אימון עסקי לעסקים
 

 

כיצד יוכל אימון עסקי למנהלים לסייע לך?

אימון עסקי למנהלים