השירותים שלנו
גלריית גלויות
קבל השראה לניהול העסק שלך!  לצפייה>>
מצא אותנו בפייסבוק
אנחנו גם ב- LINKEDin
מחפש עבודה?
מכיר מישהו שמחפש?

הלקוחות שלנו מחפשים עובדים!
למודעות הדרושים>
מאמרים
קרא בעצמך! למאמרים >>
הקמה של עסק איננה סיפור פשוט. גם אם יש לנו יוזמה עסקית משובחת, שעתידה, לדידינו, להביא בשורה חדשה לאנושות, תהליך ההפיכה של העסק למציאות ממשית כרוך באתגרים רבים ובקשיים שלא תמיד קל למצוא להם מענה.

אל הקונטקסט הזה נכנס אימון עסקי לעסקים מתפתחים, שנועד להעניק ליזם המתחיל את הכלים והליווי בדרך אל הגשמת היעדים העסקיים.
כתיבת תוכנית עסקית, גיבוש חזון עסקי, גיוס הון וגיוס משקיעים וגיבוש אסטרטגיה שיווקית- אימון עסקי לעסקים קטנים בתחילת הדרך מיועד להעניק לעצמאי המתחיל את העזרה הדרושה לו כדי להעמיד על הרגליים עסק , וכדי להקנות לו יציבות, שתאפשר לו לא רק לשרוד את השנים הראשונות, אלא אף לשגשג, להתפתח ולהימצא מידי יום בתנועה.

אימון עסקי יאפשר לבעל העסק בתחילת הדרך לקחת את העניינים לידיו, לקחת אחריות על המצב, ולא להתנהל מתוך שגרה ולתת למציאות הקשה לשלוט בו. פנו ליועץ עסקי ותגלו, כי הסיוע המקצועי יאפשר לכם ליהנות מהתוצאות להן ציפיתם.

אימון עסקי לעסקים מתפתחים, אימון עסקי לעסקים קטנים
 
 
העסק שלך נמצא בשלבי הקמה?
ייתכן ששווה לך לשקול להיעזר בייעוץ עסקי

 
דואר אלקטרוני:*
סלולרי:
שם:*
בחירה של מאמן עסקי היא קריטית להצלחה של כל תהליך אימון אסקי ואישי. לקוחות הפונים לייעוץ עסקי חשים, במידה כזו או אחרת, תקועים, ובחירה נכונה של היועץ העסקי תבטיח, כי הייעוץ יהיה יעיל ויסייע בהגשמת המטרה.

כדי לבחור מאמן עסקי מקצועי, רצוי להתייעץ עם מכרים. קבלת אימון עסקי המלצות מחברים או בני משפחה שאפשר לסמוך עליהם תגדיל את הסיכויים כי ה"זיווג" בין היועץ העסקי ללקוח יהיה מוצלח, וכי האחרון יוכל להפיק את המקסימום מהתהליך.

יש להיעזר ברשת האינטרנט כדי להתרשם מהאתר של היועץ העסקי אליו עתידה להיעשות הפנייה, ולוודא, כי מדובר באיש מקצוע מרשים, שיש לו רקורד וניסיון בתחומו.

רצוי, לפני הפגישה הראשונה עם היועץ העסקי, לשוחח עימו טלפונית. בשיחה אישית בטלפון ניתן להעלות את כל השאלות הבוערות, להתרשם יותר לעומק מאיש המקצוע, לוודא כי הוא התמחה בתחומו, כי יש לו השכלה רלוונטית וכי קיימות הוכחות לכך, שהוא סייע בהצלחה ללקוחות רבים אחרים.

אימון עסקי המלצות, אימון עסקי ואישי
 
כך תבחרו מאמן עסקי מוצלח